Company Logo

Renginių kalendorius

Birželis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

295834
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
80
73
153
295057
153
2576
295834
Jūsų IP: 34.204.176.125
Laikas: 2020-06-02 23:04:06
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Ką veiksime šiais mokslo metais?

obuolioNuskambėjus rugsėjo pirmosios skambučiui į klases susirinko pailsėję, per vasarą ūgtelėję, draugų ir įdomios veiklos pasiilgę priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai. Kas jų laukia šiais mokslo metais?

Kaip ir kasmet, dešimt ugdymo proceso dienų skirsime kultūrinei, etninei, meninei, pažintinei, kūrybinei, sportinei, praktinei, socialinei, prevencinei veiklai. Rudenį ir pavasarį laukia mokyklos tradicija tapusios sporto šventės, rudenį palydėti padės kasmet vykstanti, bet vis kitokia „Rudenėlio diena“. Su nekantrumu lauksime ir „Kalėdinio rytmečio“, kuris vaikus ir jų tėvelius nuneš į pasakų pasaulį. Pavasarį pasitiksime „Pilietiškumo ir karjeros diena“, visame miestelyje garsėjančia savo kermošiumi. „Šeimos dieną“ pakviesime tėvelius ir senelius į koncertą. Skaisčiau prašvitusi saulė pakvies visus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus ir  pradinių klasių mokinius pakeliauti po gimtąjį kraštą. Na, o mokslo metų pabaigoje nuskambės paskutinės – „Mokslo metų pabaigos šventės“ akordai.

Šiais mokslo metais priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai dalyvaus etnokultūriniame projekte „Buvom. Esam. Būsim“, kurio tikslas - sudaryti sąlygas kiekvienam mokiniui įgyti etninės kultūros pagrindus, pažinti jos įvairovę, puoselėti tradicines vertybes. Laukia daug įdomių ir turiningų renginių.

Didelis dėmesys šiemet bus skiriamas prevencinėms emocinio ugdymo programoms. Piešmokyklinės grupės vaikai ir pirmokai šiemet dalyvaus tarptautinėje programoje „Zipio draugai“. Trečiokai startuos tarptautinėje programoje „Obuolio draugai“, o ketvirtokai toliau tęs programą „Įveikiame kartu“.

Kviečiame ir tėvelius aktyviai dalyvauti organizuojant renginius.

Smagių ir turiningų akimirkų jums linki priešmokyklinės ir pradinių klasių mokytojos.

 

Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Jolanta Bružienė

 

 

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.