Company Logo

Renginių kalendorius

Sausis 2022
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

432916
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
35
124
159
432193
1377
2281
432916
Jūsų IP: 54.161.98.96
Laikas: 2022-01-18 17:13:06
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Nacionalinė švietimo agentūra

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Neformalusis ugdymas

PATVIRTINTA

Mokyklos direktoriaus

   2021 m. rugsėjo 27 d.

   įsakymu Nr. V-101

 

 

NEVARĖNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VEIKLA 2021 – 2022 m. m.

 

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Valandų skaičius Vadovo vardas, pavardė Dalyvių skaičius Klasės Darbo laikas Darbo vieta
 1

Etnokultūra

„Metų ratas“

1 Rasa Prušinskienė 13 1-2

Pirmadienis

7 pamoka

Klasė
 2 Kūrybinės dirbtuvės 1 Rasa Prušinskienė 13 1-2

Trečiadienis

7 pamoka

Klasė
 3

Dailės ir technologijų būrelis

1 Alma Šepikienė 11 3-4

Antradienis

6 pamoka

3 kl. kabinetas
 4 Patyriminio ugdymo būrelis 1 Alma Šepikienė 11 3

Pirmadienis

6 pamoka

3 kl. kabinetas
 5

„Įdomioji matematika“

1 Juzefa Venckienė 10 4

Pirmadienis

6 pamoka

4 kl. kabinetas
 6 „Knygų pasaulyje“ 1 Juzefa Venckienė 10 4

Ketvirtadienis

6 pamoka

4 kl. kabinetas,

biblioteka

 7

„Mokausi tyrinėdamas“

1 Jolanta Stonienė 8 7

Trečiadienis

7 pamoka

Biologijos-chemijos kabinetas,

„Keims kitep“

 8 Saviraiškos būrelis 1 Indrė Kuprijanovienė 8 5

Antradienis

7 pamoka

Klasė, salė
 9 Dailės būrelis „Iridė“ 1 Romas Lubis 10 5-7

Pirmadienis

7 pamoka

Lietuvių k. kabinetas
 10

Technologijų būrelis „Medis“

1 Romas Lubis 8 6

Trečiadienis

8 pamoka

Technologijų kab.
 11 Sportiniai žaidimai 1 Arvydas Kerpauskas 10 5-8

Pirmadienis

8 pamoka

Sporto salė
 12 Tinklinis 1 Arvydas Kerpauskas 8 9-10

Penktadienis

7 pamoka

Sporto salė
 13 Muzikos būrelis 1 Vilma Ramšienė 14 5-10

Penktadienis

7 pamoka

Muzikos kab.

Aktų salė

 14 Muzikos būrelis 1 Vilma Ramšienė 14 5-10

Trečiadienis

8 pamoka

Muzikos kab.

 15 Aerobika 1 Inga Budginienė 7 6-10

Antradienis

8 pamoka

Aktų salė
 16 Tautiniai šokiai

2

Inga Budginienė 12 5-6

Pirmadienis

7 pamoka

Ketvirtadienis

8 pamoka

Aktų salė
 17 Šokio būrelis „Judesys“ 1 Inga Budginienė 10 5

Trečiadienis

6 pamoka

Aktų salė



Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.