Company Logo

Renginių kalendorius

Spalis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

222037
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
16
58
141
214485
14473
13985
222037
Jūsų IP: 34.204.173.45
Laikas: 2019-10-23 09:03:37
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Neformalusis ugdymas

PATVIRTINTA

Mokyklos direktoriaus

2019 m. rugsėjo 9 d.

įsakymu Nr. V- 130

 

NEVARĖNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA                                                          

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VEIKLA 2019-2020 m.m.

 

                                                       

Eil. Nr. Būrelio pavadinimas Valandų skaičius Vadovo vardas, pavardė Darbo laikas Darbo vieta
 1 Jaunasis tyrėjas 1 Rasa Prušinskienė

Antradienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Klasė, gamtos mokslų k., laukas
 2 Sporto būrelis 1 Rasa Prušinskienė

Ketvirtadienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Sporto salė, laukas
 3 Dailės būrelis 1 Alma Šepikienė

Ketvirtadienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

1 klasė
 4 Žaidžiu ir mokausi 1 Alma Šepikienė

Penktadienis

5 pamoka

12.00 – 12.45

1 klasė
 5 Smalsučiai 1 Juzefa Venckienė

Penktadienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Klasė, gamtos mokslų k.
 6 Judrieji žaidimai 1 Juzefa Venckienė

Antradienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Laukas, sporto salė
 7 Įdomieji darbeliai 1 Aušra Ivanauskienė

Antradienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Klasė, laukas
 8 Iš tautosakos skrynelės 1 Aušra Ivanauskienė

Trečiadienis

6 pamoka

12.55 – 13.40

Aktų salė, klasė, laukas
 9 Saviraiškos būrelis 2 Indrė Kuprijanovienė

Antradienis, trečiadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Aktų salė
 10 Mados šokiai 2 Inga Budginienė

Trečiadienis, penktadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Aktų salė
 11 Tautiniai šokiai 1

Inga Budginienė

Trečiadienis

8 pamoka

14.40 – 15.35

Aktų salė
 12 Dailės būrelis 1

Romas Lubis

Pirmadienis

8 pamoka

14.45 – 15.30

Dailės kabinetas
 13 Kraštotyros būrelis 1

Neringa Račkauskienė

Trečiadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Istorijos kabinetas
 14 Sportiniai žaidimai 1

Gitanas Budginas

Ketvirtadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Sporto salė
 15 Futbolas 1

Gitanas Budginas

Pirmadienis

8 pamoka

14.45 – 15.30

Sporto salė, stadionas
 16 Krepšinis 1

Gitanas Budginas

Antradienis

8 pamoka

14.45 – 15.30

Sporto salė
 17 Tinklinis 1 Gitanas Budginas

Ketvirtadienis

8 pamoka

14.45 – 15.30

Sporto salė
 18 Vokalinis ansamblis 1 Ignas Lukošius

Penktadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Muzikos kabinetas
 19 Vaikinų ansamblis 1 Ignas Lukošius

Trečiadienis

7 pamoka

13.50 – 14.35

Muzikos kabinetas



Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.