Company Logo

Renginių kalendorius

Rugpjūtis 2022
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

509613
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
26
41
170
505094
4962
16088
509613
Jūsų IP: 34.236.192.4
Laikas: 2022-08-17 20:24:47
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Nacionalinė švietimo agentūra

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Darbo grupės ir komisijos

TELŠIŲ R. NEVARĖNŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS NUOLAT VEIKIANČIOS

KOMISIJOS IR DARBO GRUPĖS

1. Darbo grupės 2022 metų veiklos tikslams ir uždaviniams įgyvendinti:

 

I. Tikslui: Sudaryti palankias sąlygas mokinio aktyvaus ugdymosi ir asmenybės pažangai.

 

Angėlė Želvienė, direktorės pavaduotoja ugdymui – kuratorė.

Janina Glodenienė, matematikos vyr. mokytoja;

Inga Budginienė, šokio mokytoja metodininkė;

Rasa Prušinskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

Neringa Račkauskienė, istorijos mokytoja metodininkė;

Vilmantas Jankauskas, vyr. fizikos mokytojas;

Audronė Ciparienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja;

Audra Arlauskienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja;

Aksana Jonušienė, biologijos, chemijos vyr. mokytoja.

 

II. Tikslui: Kurti modernią ir fiziškai bei emociškai saugią ugdymo aplinką.

 

Indrė Kuprijanovienė, psichologo asistentė kuratorė;

Aušra Ivanauskienė, spec. pedagogė;

Dijana Čirikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Romas Lubis, dailės ir technologijų vyr. mokytojas;

Nijolė Jalionskienė, rusų kalbos vyr. mokytoja.

Remigijus Tamaševičius, informacinių technologijų mokytojas;

Lina Barauskienė, socialinė pedagogė;

Irena Žutautienė, direktorė.

 

III. Tikslui: Plėtoti bendruomenės narių pilietiškumą bei partnerystę, siekiant mokinio ir mokyklos sėkmės.

 

Ina Vandzinskienė, logopedė metodininkė - kuratorė;

Arvydas Kerpauskas, fizinio ugdymo mokytojas;

Alma Šepikienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

Asta Lignugarienė, anglų kalbos vyr. mokytoja;

Vilma Ramšienė, muzikos mokytoja;

Danutė Ramančauskytė, bibliotekininkė;

Juzefa Venckienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

Rasa Kačinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

 

  2. Knygų – vadovėlių, materialinių ir trumpalaikio turto nurašymo komisija.

 

Angėlė Želvienė – pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė;

Aušra Ivanauskienė – pradinių klasių mokytoja;

Juzefa Venckienė – pradinių klasių vyr. mokytoja.

 

3. Viešųjų pirkimų komisija.

 

Informacija ruošiama.

 

4. Nevarėnų pagrindinės mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija.

 

Irena Žutautienė - direktorė (komisijos pirmininkė);

Inga Budginienė - šokio mokytoja metodininkė;

Janina Glodenienė - metamatikos vyr. mokytoja;

Irena Petrauskienė - Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyrausioji specialistė;

Neringa Račkauskienė - istorijos mokytoja metodininkė (komisijos sekretrorė);

Ina Vandzinskienė - logopedė metodininkė;

Erika Žiulpienė - tėvų atstovė.

 

 5. Nevarėnų pagrindinės mokyklos vaiko gerovės komisija.

 

Pirmininkė – Angėlė Želvienė, pavaduotoja ugdymui.

Pirmininkės pavaduotoja – Ina Vandzinskienė, logopedė metodininkė.

Nariai: soc. pedagogės Dijana Čirikienė, Lina Barauskienė, spec. pedagogė Aušra Ivanauskienė, psichologo asistentė Indrė Kuprijanovienė, fizinio ugdymo mokytojas Arvydas Kerpauskas, Nevarėnų seniūnijos socialinė darbuotoja Simona Dzigelytė.

Sekretorė – vyr. mokytoja Audra Arlauskienė.

 

6. Inventorizacijos komisija.

 

Pirmininkas – Angėlė Želvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai: Juzefa Venckienė, pradinių klasių vyr. mokytoja.

Aušra Ivanauskienė, pradinių klasių mokytoja.

 

7. Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo komisija.

 

 

Janina Glodenienė, matematikos vyr. mokytoja – grupės vadovė;

Angėlė Želvienė, direktorės pavaduotoja ugdymui;

Audronė Ciparienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja;

Neringa Račkauskienė, istorijos mokytoja metodininkė;

Ina Vandzinskienė, logopedė metodininkė;

Danutė Ramančauskytė, bibliotekininkė;

Indrė Kuprijanovienė, vokiečių kalbos vyr. mokytoja;

Aušra Ivanauskienė, pradinių klasių mokytoja.

 




Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.