820994
Jūsų IP: 3.145.191.214
Laikas: 2024-04-16 04:11:36

„Kūrybinės partnerystės“ baigėsi

image001Šie mokslo metai visai mokyklos bendruomenei buvo labai aktyvūs ir įdomūs. Nevarėnų mokykla mini 200 metų jubiliejų, todėl organizavome daug įvairių renginių, vykdėme projektą „Kūrybinės partnerystės. Pokyčių mokykla“. Į projektą įsitraukė 5, 6, 8, 9b klasių mokiniai bei 10 mokytojų. Pas mus atvažiuodavo agentė Vida, net trys kuriantys praktikai, turėjome daug įvairių veiklų. Vasario mėnesį buvo suorganizuotas koncertas visai mokyklos bendruomenei, balandžio mėnesį į metodinę dieną „Pamoka kitaip – geros mokyklos perspektyva“ pakvietėme viso rajono pedagogus.

Vienas iš projekto tikslų – Mokytojų klubo įkūrimas. Pirmasis užsiėmimas įvyko vasario 25 dieną. Kiekvieną mėnesį mokytojai rinkosi į užsiėmimus. Tai nebuvo tik pasisėdėjimas ar posėdžiavimas. Mokytojai užsiėmė sau malonia veikla: dalinomės receptais ir juos išbandėme, dekupažo technika marginome žvakes. Norėdami dar labiau papuošti savo mokyklos aplinką, sukūrėme alpinariumą.

Gegužės 27 d. paskutinį kartą pas mus atvažiavo agentė Vida, kuri apibendrino visą projekto eigą. Įsivertinome save, pasidžiaugėme savo veikla ir pasiekimais. Atsisveikindama Vida padėkojo už maloniai praleistą laiką mūsų mokykloje, už šiltą ir gerą priėmimą, malonų bendravimą ir džiugias akimirkas, vykdant projektą.

Manau, kad mums visiems liks atminty malonios akimirkos, nuoširdumas, o Mokytojų klubas ir toliau tęs savo veiklą ir be „Kūrybinių partnerysčių“.

Kuruojanti mokytoja Daiva Kleivaitė Hirzel