Company Logo

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

880886
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
76
165
2244
875646
5240
44028
880886
Jūsų IP: 34.204.198.73
Laikas: 2024-07-13 11:54:37
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

NŠA

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

„Kūrybinių partnerysčių“ pradžia Nevarėnų pagrindinėje mokykloje

KP logoJau pirmąją savaitę po rudens atostogų į mūsų mokyklą atvyko projekto „Kūrybinės partnerystės“ kūrybos agentė Vida. Ji yra režisierė ir Klaipėdoje turi savo lėlių teatrą „Lino lėlės“. Dvi dienas ji viešėjo mūsų mokykloje. Susipažino ne tik su mokiniais, bet ir su mokytojais. Su kiekviena klase Vida vedė užsiėmimus, kuriuose prisistatė mokiniai, ji pati, žaidė įvairius žaidimus. Mokytojai taip pat pademonstravo dvi įdomias praktines veiklas.

   Kūrybos agentė vėl atvažiuos iki Kalėdų, o jau po naujųjų metų pas mus apsilankys net trys kūrybos praktikai, kurie pradės įgyvendinti projekto idėjas realiai, o gegužės mėnesį matysime „sukurtą“ to proceso rezultatą.

   Tikimės patirti daug gerų emocijų, tiek mokytojai, tiek mokiniai pasisemti patirties ir toliau žengti kūrybinio ugdymo keliu.

 

Projekto kuruojanti mokytoja Daiva Kleivaitė Hirzel

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.