Company Logo

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

821586
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
3
71
112
820851
2169
2827
821586
Jūsų IP: 44.197.231.211
Laikas: 2024-04-24 00:56:30
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

NŠA

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Projektas “Gamtos mokslų ugdymo stiprinimas, sinchronizuojant praktines, teorines ir virtualias aplinkas”

 Zidikai Large 3

 

Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

Projektas “Gamtos mokslų ugdymo stiprinimas, sinchronizuojant praktines, teorines ir virtualias aplinkas”

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2020 m. lapkričio mėn. – 2022 m. lapkričio mėn.

Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija kartu su partneriais: Kretingos r. Vydmantų gimnazija, Skuodo r. Mosėdžio gimnazija, Skuodo r. Ylakių gimnazija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla vykdo projektą iš ES socialinio fondo lėšų.

Mokyklos susijungė į bendrą grupę siejamos bendro tikslo - paspartinti 8 klasių mokinių gamtos mokslo pasiekimų gerėjimą, todėl viena iš svarbiausių projekto krypčių - teisingas ugdymasis ir ugdymas, orientuotas į praktinių, teorinių ir virtualių ugdymo būdų sinchronizaciją.Sukurta ir į ugdymą integruota metodika leis pasiekti geresnius gamtos mokslų pasiekimų rezultatus, turės teigiamos įtakos aukštojo išsilavinimo siekimui, taip pat siekiui įgyti perspektyvią specialybę. Planuojami užsiėmimai, renginiai, mokymai, programos ir kitos veiklos projekte bus įtraukiančios visą mokyklų bendruomenę ir skatinančios tobulėti tiek vaikus, tiek pedagogus.

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.