„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Kovo 11-osios paminėjimas Nevarėnų pagrindinėje mokykloje

DSC 0378Nevarėnų pagrindinėje mokykloje jau tapo tradicija Lietuvos valstybei reikšmingas datas paminėti rengiant sportines varžybas. Šie metai- ne išimtis. Vasario 16-ąją ir tėvynės šimtmetį atšventėme suorganizuodami tinklinio varžybas, o Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjome žaisdami krepšinį.

Krepšinio varžybos vyko kovo 17-ąją. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, svečių sveikinimo žodžiais. Pirmosios savo jėgas krepšinio aikštelėje išmėgino merginų komandos. Nuo ankstyvo ryto apšilinėjusios, jos pademonstravo žaidimą, kuriame netrūko nei grumtynių, nei geros nuotaikos. 3-ąją vietą laimėjo komanda „RSG“, 2-ąją- „FANTA“, o 1-ąją- „Šimkutės“.

Už poros valandų merginos aikštelę užleido keturioms vyrų komandoms. Varžybos buvo ypač nenuspėjamos. Visas vykusias rungtynes lydėjo didelės aistros, kova dėl kiekvieno kamuolio ir milžiniškas sirgalių palaikymas. 4-ąją vietą užėmė komanda „Kaimynai“, 3-ąją- „Mokiniai“, 2-ąją- „Švyturys“, o 1-ąją- „Jungtinės pajėgos“.

Varžybų pertraukėlių metu taip pat buvo tikrinamas dalyvių ir sirgalių taiklumas. Baudų metimo konkurse tarp merginų triumfavo Valda Čejauskienė, o tarp vyrų- Leonidas Jegorovas. Tuo tarpu taikliausia tritaškininke tapo Gabrielė Eigirdaitė, o tritaškininku- Lukas Ronkys.

Visi prizinių vietų laimėtojai po varžybų buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Šventės metu puikiai praleidome laiką, pabendravome su senais draugais bei kolegomis, o svarbiausia - įprasminome Kovo-11- ąją.

Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.