„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Tinklinio varžybos

DSC 0134Kiekvienais metais, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Nevarėnų pagrindinėje mokykloje vasario 17 d. vyko tradicija jau tapusios tinklinio varžybos. Šventė prasidėjo vieningame rate giedant Tautišką giesmę. Visus susirinkusius dalyvius, sirgalius, draugus pasveikino šventės organizatorius – sporto spec. Tomas Petrikauskas, kuris dalyviams linkėjo būti aktyviems, stipriems ir laimėti tik geriausiems. Susirinkusius taip pat sveikino Nevarėnų seniūnijos seniūnaitė Greta Kęsminaitė, linkėdama: ,,Kad kiekviena pergalė būtų asmeniškai skirta dalyviui ir svarbiausia Lietuvai“.

Minėdami Lietuvos 100 – ąjį gimtadienį, visi dalyviai dideliame rate tinklinio kamuolį, puoštą Lietuvos trispalvės spalvomis „išlaikė“ 100 kartų ore. Varžybose dalyvavo penkios komandos. Sirgaliai audringai palaikė dalyvius. Varžybos buvo įtemptos ir nenuspėjamos. Visgi penktąją vietą laimėjo: „Signatarai“, 4-ąją vietą – „A-komanda“, 3-ąją vietą – „La-mina“, 2-ąją vietą – „Mokyklos bendruomenė“, 1-ąją vietą iškovojo „Šovinys“. Dalyviai apdovanoti medaliais ir taurėmis. Taip pat buvo tikrinamas ir visų esančių dalyvių ir žiūrovų taiklumas. Prizus laimėjo, ir taikliausi buvo Vitalijus Kęsminas bei Karolina Šimkutė. Šventė visus suvienijo, nuostabiai praleidome laiką kartu, pasidžiaugėme pergalėmis, pabendravome ir paminėjome mūsų šalies 100 – ąjį gimtadienį.