819128
Jūsų IP: 3.83.87.94
Laikas: 2024-03-28 13:22:38

Popietė „Renkuosi knygą“

1Spalio 22 d. bibliotekoje vyko popietė „Renkuosi knygą“, kurioje vėl lankėsi pirmokai. Pradžioje vaikai papasakojo, kokias knygutes jau bando skaityti, paskui išvardijo, kokias raideles pažįsta. Pažiūrėję „Abėcėlės dainelę“ patys vaikai iš nurodytų raidžių pasakė po žodį.

Paskui skaitėme pasaką „Ropė“. Kiekvienas vaikas skaitė po žodelį, o kam jau ir geriau sekasi skaityti, po kelis. Paskaitę pasaką, išsitraukę lapelius su veikėjais, pirmokai „Ropę“ vaidino. Pabaigoje dar pažiūrėjome filmuką „Ropė“.

Labai džiugu, kad pirmokai su gera nuotaika aktyviai dalyvavo popietėje, skaitė, o pasibaigus jai, pasiėmė knygučių į namus.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė