820057
Laikas: 2024-04-19 12:19:29

Ikimokyklinio ugdymo grupė bibliotekoje

DSCF6146

Rugsėjo 23 d. bibliotekoje lankėsi mažiausi mūsų mokyklos vaikai – tai ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai su auklėtoja Živile Toliušyte. Vaikams buvo smagu vaikščioti tarp knygų lentynų, pasėdėti ant sukiojamų kompiuterinių kėdžių. Kalbėjome su vaikais apie knygutes, kaip su jomis elgtis.

Smagu, kad vaikams namie skaito mamytės, močiutės. Vaikai vartė knygutes: tiek storas enciklopedijas, tiek plonytes pasakų knygeles. Paskui ant kilimėlio (su raidėmis ir paveiksliukais) vaikai parodė raideles , kurias pažįsta, papasakojo, kokie paveiksliukai nupiešti. Taip pat vaikams buvo užduotėlė: sudėti vienodas knygutes. Paskaitę iš knygutės apie naminius gyvūnus, pasiklausę ištraukos iš H. K. Anderseno „Coliukė“, ikimokyklinukai žiūrėjo ir animacinį filmuką „Coliukė“.

Mažiesiems patiko šis apsilankymas, tad sakė, kad norės čia dar kartą apsilankyti.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė