820057
Laikas: 2024-04-19 23:55:32

Akcija „Knygų Kalėdos“ Nevarėnų mokykloje

DSCF5309

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.

Mūsų mokyklos mokytojus, mokinius, tėvelius taip pat kvietėme dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos: padovanok mokyklos bibliotekai knygą“.

Labai džiugu, kad mokyklos bendruomenė prisijungė prie šios akcijos ir gruodžio 4 d. rinkosi į biblioteką. Bibliotekininkė papasakojo apie akciją, o mokyklos direktorė įžiebė iš knygų padarytą eglutę ir, skambant kalėdinei muzikai, akcijos dalyviai dovanojo naujausias knygas. Į knygas buvo įklijuoti lipdukai su dovanojančio asmens vardu ir pavarde. Smagu, kad dovanojamų knygų gavome net iš Čikagos.

Linksmai besišnekučiuodami, vaišindamiesi saldainiais, akcijos dalyviai vartė bibliotekai padovanotas naujas knygas.

Dėkojame visiems: Mokyklos tarybai, mokytojams, mokiniams, dalyvavusiems akcijoje, pasidalinusiems savo gerumu ir dovanojimo džiaugsmu.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė