819122
Jūsų IP: 54.208.238.160
Laikas: 2024-03-28 09:16:25

Integruota pamoka muziejuje

1Lapkričio 11 dieną mūsų mokykloje vyko atvira integruota istorijos – dailės pamoka tema „Gyvoji istorija. Olų piešiniai“. Pamoką septintokams suorganizavo istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė ir dailės mokytojas Romas Lubis.

Integruota pamoka vyko mokyklos muziejuje. Pamokos tikslas buvo ,,sugrįžti“ į priešistorinį laikotarpį, pamėginti nupiešti pirmykščių žmonių aplinkai būdingus olų piešinius tamsoje, bandyti suvokti, kaip tuo metu galvojo mūsų protėviai. Mokiniai laukinius gyvūnus piešė, naudodamiesi anglimi, pasišviesdami žibintais, nes pirmykščiai žmonės, ruošdamiesi medžioklei, tamsiuose urvuose piešdavo gyvūnus, tikėdami, kad juos lengviau sumedžios.

Pamokos pabaigoje mokiniai pasidžiaugė savo ir klasės draugų kūrybiniais gebėjimais ir gera pamokos atmosfera.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė