819130
Jūsų IP: 44.200.74.73
Laikas: 2024-03-28 14:03:41

Tarptautinė tolerancijos diena

20181116 111856 Large  Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tą dieną ji buvo minima ir mūsų mokykloje, o šių metų Tolerancijos dienos simbolis buvo RAKTAS. Raktas puikiai tinka atrakinti žmonių mintis, širdis, jausmus, padeda įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų žmogų. Kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti gerosioms žmogaus savybėms.

Mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1-10 klasių mokiniai gamino raktus. Kiekviena grupė, klasė rinkosi patys, iš kokių medžiagų daryti raktą. Ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupių auklėtojos, pradinių klasių mokytojos su savo klasės mokiniais aptarė žodžio „Tolerancija“ prasmę ir reikšmę. Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė pamokoje su mokiniais kalbėjo apie žodžio „Tolerancija“ prasmę ir reikšmę, aptarė Lietuvos istorijos faktus.

Mokiniai padarė labai gražių ir įvairių raktų. Ir nesvarbu, iš kokios jie medžiagos, svarbiausia, kad raktas būtų prasmingai naudojamas ir pasiektų tikslą – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ!

Socialinė pedagogė Sandra Lukošienė