819178
819178
Jūsų IP: 54.152.43.79
Laikas: 2024-03-29 07:13:53

Viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“

aviacijos pasaulio 2017 metu rinkinysSausio 30 d. bibliotekoje vyko viktorina "Pažink aviacijos pasaulį", kurioje dalyvavo 8 klasės mokinės: Vaida Purauskaitė, Andžela Strikauskytė, Aurelija Jonkutė ir Samanta Venskutė. Viktorinos pagrindinis prizas - susipažinimas su aviacija gyvai aerodrome ir įsimintinas skrydis lėktuvu.

Mokinės turėjo atsakyti į 20 klausimų, susijusių su aviacija. Trys mokinės: Vaida, Aurelija ir Samanta surinko vienodą taškų skaičių, todėl įvyko II žaidimo etapas, kuriame reikėjo atsakyti į 15 klausimų. Antrajame etape taip pat neišaiškinome nugalėtojos, nes dvi mokinės – Vaida ir Aurelija vėl surinko po vienodą teisingų atsakymų skaičių. Tad burtų keliu nugalėtoja tapo Vaida Purauskaitė.

Sveikiname viktorinoje dalyvavusias mokines, jos visos gavo po atminimo dovanėlę, na, o Vaida vasarą turės galimybę apsilankyti aerodrome ir išbandyti skrydį lėktuvu.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė

aviacijos konkursas