820851
Jūsų IP: 18.117.70.132
Laikas: 2024-04-27 19:49:46

Paminėta Europos kalbų diena

DSCF9303Ši diena kasmet minima rugsėjo 26 d., siekiant atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę, kuri išties didelė. Svarbu ne tik  informuoti apie  Europos kalbas , bet ir skatinti kultūrų ir kalbų įvairovę, paraginti žmones mokytis kalbų – mokant daugiau kaip vieną kalbą, lengviau rasti darbą, be to, kalbų žinios padeda pažinti pasaulį.

Tradiciškai Europos kalbų dieną paminėjo ir mūsų mokykla. Užsienio kalbų mokytojos vykdė trumpalaikį projektą 5-10 klasėse „Europa ir jos kalbos“: pirmame aukšte suplevėsavo vėliavėlės, „ išdygo“ įvairių šalių vaizdais pasipuošę bokšteliai, dėmesį patraukė plakatai.  Rusų kalbos mokytoja D. Galminienė sudomino mokinius akcija „ Mūsų artimiausios kaimynės“, o vokiečių kalbos mokytoja I. Kuprijanovienė – „Labas, Europa“.

Bibliotekoje, kaip ir kasmet,  vyko parodėlė „Knygos Europos kalbomis“. Na, o po penkių pamokų  šokio mokytojos I. Budginienės vadovaujamos merginos pakvietė visus mokinukus į lauką sušokti draugystės šokio.

Lietuvių k. mokytoja Audronė Ciparienė