Jūsų IP: 3.140.186.201
Laikas: 2024-05-08 02:40:07

Penktokai apsilankė Nevarėnų priešgaisrinėje tarnyboje

2Sausio 26 dieną antros pamokos metu vyko edukacinė integruota istorijos – etnokultūros pamoka „Išvyka į gaisrinę“, kurios metu penktos klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Neringa Račkauskiene ir etnokultūros mokytoja – auklėtoja Lina Račkauskiene apsilankė Nevarėnų priešgaisrinėje tarnyboje.

Pamokos tikslas buvo supažindinti mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis namuose, mokykloje, gamtoje bei paaiškinti, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Apžiūrėjome gaisrininkų patalpas, jų įrangą, kuri reikalinga gaisro metu ar gelbėjimo darbams atlikti, žiūrėjome animacinius filmukus – kaip saugiai elgtis su elektros prietaisais ir ugnimi. Didelio susidomėjimo sulaukė ugniagesių mašina, kurią penktokai galėjo apžiūrėti iš arti, įlipti į vidų, pasimatuoti ugniagesio šalmą, išgirsti mašinos šviesos ir garso signalą.

Mokiniai buvo labai patenkinti išvyka, į mokyklą grįžo gerai nusiteikę, pilni įspūdžių.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė