Jūsų IP: 3.14.80.45
Laikas: 2024-05-03 21:36:31

Projektas „Sveikatiada“

Nevarėnų pagrindinė mokykla penktus metus dalyvauja projekte „Sveikatiada“. „Sveikatiada“ - tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Projekte dalyvauja visa mokyklos bendruomenė. Šio projekto ambasadorė mūsų mokykloje yra socialinė pedagogė.

Lapkričio 6 d. įvyko pirmasis projekto užsiėmimas. Užsiėmime dalyvavo 3-5 kl. mokiniai. Ruduo – derliaus metas, todėl su mokiniais kalbėjome apie vaisius ir daržoves. Kiekvienas mokinys gamino vaisių ir daržovių kubą, atsakinėjo į klausimus apie vaisių ir daržovių vartojimą jų šeimose, mėgiamas rudens gėrybes. Taip pat kiekviena klasė sprendė testus. Greičiausiai išspręstą ir klasės gautą teisingą atsakymą išsiuntėme „Sveikatiadai“. Mokiniai buvo labai aktyvūs. Kiekviena klasė norėjo būti pirma. Tačiau pirmąjį testą „Rask skaniąją gėrybę – paslėptą vaisių ir daržovę!” greičiausiai išsprendė 3 klasės mokiniai. Antrajame teste „Tiesa ar melas?“ greičiausi buvo 5 klasės mokiniai.

Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas sau pažadėjome valgyti daug įvairių vaisių ir daržovių, nes tai padės organizmui augti ir išlikti sveikam.

„Sveikatiados“ ambasadorė socialinė pedagogė Sandra Vaičiulytė

start stop bwd fwd