Jūsų IP: 3.14.130.24
Laikas: 2024-05-10 11:26:37

Rudenėlio šventė ikimokyklinio ugdymo grupėje

5Š.m. spalio 9 dieną į Nevarėnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupę su rudeninių lapų puokšte, vaisių ir daržovių kraite atkeliavo nuotaikinga „Rudenėlio šventė“.

Šventėje apsilankė mokyklos direktorė, šokių mokytoja, ir, žinoma, klasės auklėtoja su padėjėja. Nors šventė ir nebuvo labai didelė, tačiau gerų emocijų užteko! Visi vaikai buvo smalsūs ir klausinėjo apie rudens gėrybes, aiškinosi, kur auga daržovės ir vaisiai. Grupės ugdytiniai pasirodė dainuodami dainas, barškindami įvairiomis muzikinėmis priemonėmis, žaisdami žaidimus. Šventės metu vaikai pasidabino gražiomis rudeninių vaisių ir daržovių karūnomis. Vaikams šios karūnos suteikė didžiulį džiaugsmą!

Taip pat vyko gražiausių „Rudeninių kompozicijų“ rinkimai. Kas laimėjo? Pamatysite nuotraukose. O dovana – didžiuliai sveikinimai bei plati vaikų šypsena! Smagu matyti, kad po „Rudenėlio šventės“ vaikai dalinosi savo džiaugsmais.

Rudenėlio šventės nuotaiką sukūrė vaikų, auklėtojų ir tėvelių tarpusavio supratimas ir geranoriškas bendradarbiavimas.

Auklėtoja Živilė