1969
Jūsų IP: 18.118.226.216
Laikas: 2024-05-12 10:52:35

Pasaulinė košės diena

10Šiais metais spalio 9 d. Lietuvos mokyklose paminėta Pasaulinė košės diena.

58 mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai rytą pradėjo kartu su klasės draugais ir mokytojomis pusryčiams valgydami sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą „Malsenos“ košę. Mokytoja J. Bružienė supažindino mokinius su sveikos mitybos principais, o trečiokai, prieš smaguriaudami, pakvietė kartu atlikti smagią rytinę mankštą.

UAB „Malsena“ ne tik visus pavaišino avižine koše, bet ir kiekvienam perdavė dovanėlę-atmintinę.

Jau pradinėse klasėse suteikdami mokiniams žinių ir savo pavyzdžiu parodydami, kad sveikas maistas yra skanus, o mankšta gali būti linksma, formuosime teisingą mūsų vaikų požiūrį į mitybą bei fizinį aktyvumą.

Pradinių klasių mokytoja                                                                                                          Jolanta Bružienė