820851
Jūsų IP: 3.149.243.32
Laikas: 2024-04-28 11:01:37

Rugsėjo pirmoji

11Margaspalviais rudens žiedais pražydusi, lietučio nugairinta rugsėjo 1-oji sukvietė mažus ir didelius į mokslo metų pradžią.

Turbūt įsimintiniausia ši šventė mažiesiems pirmokėliams, juk jiems šis rugsėjo skambutis – pirmutinis. Juos drąsino, kalbino ir už rankučių   miestelio gatve link bažnyčios lydėjo dešimtokai, o už jų linksmai klegėdami ir dalindamiesi vasaros įspūdžiais žingsniavo ir kitų klasių mokinukai.

Bažnyčioje tradiciškai buvo aukojamos šv.Mišios už turiningus bei darbingus naujuosius mokslo metus. Gavę kunigo A.Žygaičio pasveikinimą ir linksmai nusiteikę grįžome į mokyklą. Išpuoštoje salėje vyko iškilminga rugsėjo pirmosios atidarymo šventė, kurios pradžią paskelbė mokyklos direktorė I. Žutautienė. Visi kartu sugiedojome Lietuvos Respublikos himną, iškėlėme vėliavas, sveikinimo žodžius tarė Nevarėnų seniūnė V.Šakienė, Telšių rajono savivaldybės tarybos narys T. Katkus. Savo programėle visus sudomino ir suintrigavo mažieji pirmokėliai. Direktorė mažiesiems įteikė po saugaus pirmoko pasą, o vyriausieji mokyklos mokiniai padovanojo po mažą dovanėlę. Mokyklos pavaduotoja Angėlė Želvienė pristatė klasių auklėtojus.

Nors salėje buvo mažai vietos, tačiau visi tilpome ir pasijautėme dar artimesni, brangesni vienas kitam, lyg viena didelė ir darni šeima. Renginio pabaigoje vedėjos visus moksleivius pakvietė į klases, kur jų laukė pirmojį šių metų pamoka su klasės auklėtojais, o svečiai palydėti į ikimokyklinės grupės atidarymo šventę.

Mokyklos koridoriai ir klasės pražydo įvairiaspalviais rudens žiedais, moksleivių šypsenomis ir jaukiu šurmuliu.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Prušinskienė

start stop bwd fwd