820851
Jūsų IP: 3.145.111.125
Laikas: 2024-04-29 15:30:06

Sėkmė integruotos veiklos konkurse „Pasaulis vaiko akimis”

00Nevarėnų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Bružienė dalyvavo respublikiniame integruotos veiklos konkurse „Pasaulis vaiko akimis” ir kategorijoje „Integruota pamoka” užėmė 2 vietą.

Šį konkursą organizavo leidykla „Baltos lankos” kartu su Ugdymo plėtotės centru. Konkurso tikslai: skatinti pradinio ugdymo atsinaujinimą, populiarinti integruotą mokymą, dalytis gerąja patirtimi ir naujomis ugdymo idėjomis, burti kūrybiškai dirbančius mokytojus. Mokytoja pristatė integruotą lietuvių kalbos pamoką „Ąsotis”, kurioje, pagal konkurso organizatorių reikalavimus, integruoti trys mokomieji dalykai (lietuvių kalba, matematika, dailė ir technologijos), ugdymo užduotys diferencijuotos ir individualizuotos, sujungti dalykiniai ir bendrieji mokinių gebėjimai, atskleidžiamas visuminis vaiko požiūris į pasaulį. Darbus vertino švietimo ekspertų komisija, sudaryta iš ŠMM, UPC, LEU, VIKO ir pradinių klasių mokytojų ekspertų.

Prizas mokytojai buvo įteiktas Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose organizuotoje parodoje „Mokykla 2014“.

Audronė Ciparienė