820057
1934
Jūsų IP: 3.16.47.14
Laikas: 2024-04-19 19:37:00

„Veiksmo savaitė be patyčių“

DSC01185Kovo 24-28 dienomis mūsų mokykloje vyko „Savaitė be patyčių“. Jos metu mokykloje netrūko renginių, pokalbių ir kitų įvairių užsiėmimų.

Pirmąją dieną suburtos gelbėjimo grupės „Patyčioms STOP“ nariai visus atvykusius į mokyklą pasitiko su šiltu rankos paspaudimu. Ši akcija nustebino visus, ypač mokytojus. Po to ši gelbėjimo grupė pristatė savo veiklą, kuri vyko visą savaitę. Akcijos „Patyčioms STOP“ narių tikslas-sumažinti patyčių bangą. Tačiau jie darė ne tik tai. Gelbėjimo grupės nariai pertraukų metu rengė įvairias užduotis ir žaidimus. Jos ypač patiko pradinių klasių mokiniams. Galbūt ir keista, tačiau, pačių komandos narių teigimu, patyčių buvo pastebėta mažiau.

Šios veiksmo savaitės metu mokykloje veikė paštas „Ačiū ir atsiprašau“, emocijų žemėlapis, kuriame visi piešė savo nuotaikas. Pirmą kartą mokykloje „Savaitės be patyčių“ metu mūsų mokyklos mokiniai žiūrėjo filmą „Klasė“, kuris, kaip rodė mokinių komentarai, daugeliui paliko gerą įspūdį. „Šis filmas privertė susimąstyti“, ,,Jis sukėlė daug įvairių emocijų“-rašė mokiniai. Galime pasidžiaugti ir tuo, kad mokyklos sieną papuošė mokinių piešti drugeliai, kuriuose atsispindėjo ne tik mokinių nuomonės apie patyčias, bet ir mokyklos pagrindinės spalvos.

Penktadienį vyko šios savaitės užbaigimas: gelbėjimo komanda „Patyčioms STOP“ apibendrino savo darbą, emocijų žemėlapį, pristatė pašto „Ačiū ir atsiprašau“ rezultatus. Pasirodo, daugelis laiškų buvo padėkos laiškai. Vadinasi, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai daro daug gerų darbų, už kuriuos verta padėkoti. Be to, tikimės, kad taip bus visada, o patyčių skaičius ir toliau mažės.

Viktorija Šimkutė, 10klasė