819184
Jūsų IP: 3.91.79.134
Laikas: 2024-03-29 08:56:31

„Pabūkime kartu“

P1100757Gruodžio 20 dieną, prieš atostogas, 5 – 10 klasių mokiniai rinkosi į popietę „Pabūkime kartu“. Šiais metais buvo nutarta švęsti kitaip nei visada. Tą dieną pamokų nebuvo, o mokiniai rinkosi tik po pietų.

Klasės jau anksčiau buvo išsitraukusios spalvą, kuria turėjo būti pasipuošusios. Salėje buvo sudėti stalai taip pat su tų spalvų akcentais. Pirmąją valandą mokiniai praleido klasėse su savo auklėtojais. Po to visi rinkosi į salę, kurioje vyko viktorina. Gerų emocijų tikrai netrūko. Buvo daug įvairių užduočių, klausimų. Kiekviena klasė turėjo trumpai prisistatyti ir sudainuoti kalėdinę dainą. Dvi valandos visai neprailgo. Po viktorinos prasidėjo diskoteka. Renginį vedė dešimtokės Viktorija ir Toma.

Visi jautėmės kaip viena graži didelė šeima, susirinkusi paskutinį vakarą prieš didžiąsias metų šventes. Norėjosi pasidžiaugti mokiniais, jų kūrybiškumu ir išradingumu.

Mokytoja Daiva Kleivaitė- Hirzel