819144
Jūsų IP: 44.222.104.49
Laikas: 2024-03-29 01:16:09

Rudenėlio diena

062Spalio 17 dieną, ketvirtadienį, mokykloje vyko Rudenėlio šventė. Jai pradinių klasių mokiniai ruošė rudens gėrybių darbelius ir pasirodymus.

Pirmos pertraukos metu vyko teatralizuotas šventės atidarymas. Pirmokai šventę pradėjo dainele ir eilėraštukais apie rudenį. Klasės  suvaidino miško garsus. Net ir mes pasijutome, kad esame miške. Šventėje rinko daugiausiai medžių žinantį mokinį. Ir tarp trečių, ketvirtų klasių laimėjo trečiokas.

Laikas kitai užduočiai. Iš kiekvienos klasės atėjo po du atstovus. Mokytoja ant grindų padarė didelį „šiukšlyną“. Ant grindų sumetė medžių gėrybių, t.y. kankorėžių , gilių ir kaštonų. Vaikai skambant muzikai turėjo surinkti vienos rūšies ant žemės sumestų daiktų skaičių. Muzikai sustojus vaikai sugrįžo į savo vietas. Šioje rungtyje laimėjo pirmokas Evaldas, surinkęs 36 kaštonus. Laimėtojai visada gauna skaniausią rudens vaisių , t.y. obuolį. Atitiksėjo laikas mįslėms. Vaikai spėliojo tol, kol atspėjo ir, aišku, gavo obuolį. Mokytojoms taip pat davė paspėlioti. Iškart po dvi mįsles. Mokytojos sau mįsles išsitraukė pačios. Atėjo laikas truputį pailsėti – pažaisti. Iš kiekvienos klasės atėjo po du mokinius, kurie žaidė žaidimą „Kelmas“. Ištvermingiausias buvo „vyriausias“ – ketvirtokas. Kiekviena klasė gavo po pasaką, kurią turėjo iliustruoti klasėje, o paskui pakabinti ant klasės durų.

Per trečią pamoką vyko „Miško teatras“. Mokinukai stebėjo pasaką apie voverę ir tris voveriukus. Vienas buvo išdykęs ir tingus. Voveriukai mokėsi šokinėti šakomis… Pradinukai labai įsijautę žiūrėjo filmuką. Vienu metu pradėjo šnekėti, bet greit nutilo, nes jiems filmukas patiko.

Vėliau visi vaikai su mokytojomis išėjo į lauką, rinko margus klevo lapus, o mokytojos pynė vainiką. Pirmokai ir ketvirtokai labai konkuravo. Kai klasės sujungė savo lapų vainikus į vieną, pasidarė ilga lapų „gyvatė“ .

Vėliau vainiką parnešė į mokyklos kiemelį, kur gulėjo oranžiniai moliūgai. Jų buvo ir mažų, ir didelių. Mokytojos iš moliūgų pastatė didelę „bobą“, o iš vainiko padarė „drabužius“ . Mokytojos ir mokiniai šį darbelį pavadino „Rudens boba“. Ši boba labai gražiai stovėjo, visi fotografavosi prie jos.

Rudenėlio šventė baigėsi smagiais apdovanojimais.

Emilija Petrauskaitė, 6 klasė

Evelina Petrauskaitė, 6 klasė