Jūsų IP: 18.225.32.206
Laikas: 2024-05-17 03:55:27

„Žeima žeima, biek iš keima...“

20230221 133901 Copy  Vasario 21 dieną sulaukėme Užgavėnių. Ši šventė paminėta ir mūsų mokykloje. Nuo pat ryto mokykloje šurmuliavo persirengėliai-žydukai. Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytojomis Juzefa ir Inga lankė pradinukus, administraciją bei kitus mokyklos darbuotojus, savo šokiais ir eilėraštukais apie Užgavėnes skleidė gerą nuotaiką. Paskui kartu su 7 klasės mokinių atstovais aktų salėje šoko ir dainavo. Savo gera nuotaika nenusileido ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1-4 klasių mokiniai. Vėliau prie pradinukų prisijungė ir vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai. Mokyklos aikštelėje suorganizuota Užgavėnių šventė, kurią vedė 10 klasės mokinė Ginvilė bei devintokai Tadas ir Tomas. Persirengėliai linksmai varė lauk žiemą dainomis ir šokiais, kurių mokė mokytojos Inga ir Vilma.

Šventės dalyviai bandė įminti mįsles, vyko Lašininio ir Kanapinio kova – virvės traukimas, kuris, aišku, baigėsi Kanapinio pergale. Sudeginus Užgavėnių simbolį – Morę, buvo išrinkta geriausia šventės kaukė, o po apdovanojimų šventės dalyviai vaišinosi blynais ir arbata.

Už bendradarbiavimą rengiant šventę dėkojame Nevarėnų kultūros centro direktoriui Albinui Šmukštai, darbuotojams Virginijui Pažemeckiui ir Rimantui Teniui, Mokyklos tarybos pirmininkei Elonai Mačernienei, mamai Rasai Bukontienei už skaniai iškeptus blynus, taip pat visiems mokytojams, mokyklos darbuotojams, tėveliams ir, žinoma, vaikams.

Bibliotekininkė Danutė Ramančauskytė

Užgavėnės_2023