820057
1939
Jūsų IP: 3.137.192.3
Laikas: 2024-04-20 03:49:30

Informacija dėl socialinės paramos mokiniams teikimo

Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus informacija.

Informuojame, kad nuo šių metų liepos 1 dienos šeimos, kurios augina priešmokyklinio (0 kl.) ir mokyklinio amžiaus vaikus, jau gali teikti prašymus Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriui arba kaimiškoms seniūnijoms pagal gyvenamąją vietą dėl mokinių nemokamo maitinimo mokykloje ir paramos mokinio reikmenims įsigyti. Šiais mokslo metais džiugios naujienos auginantiems vaikus, besimokančius pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje. Jiems nemokami pietūs bus skiriami nevertinant pajamų. Dėl šios paramos tėvai (globėjai) jau gali teikti prašymą.

Dėl nemokamų pietų 2-12 klasių mokiniams bei kreipiantis dėl socialinės paramos mokinio reikmenims įsigyti tvarka nesikeičia, vertinamos bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens pajamos.

Daugiau informacijos Telšių rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu: