Company Logo

1,2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

829306
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
15
157
489
826593
5994
3895
829306
Jūsų IP: 3.238.112.198
Laikas: 2024-05-22 04:10:28
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

NŠA

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Finišavo projektas „Sveikatos takeliu”

1Kartu su paskutine mokslo metų diena baigėsi ir  A.P.P.L.E. finansuojamas projektas „Sveikatos takeliu“, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai.

Projekto tikslas - kūrybiškai ir inovatyviai ugdyti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti juos aktyviai leisti laisvalaikį.

 

Nr. Atlikta veikla Trumpas  veiklos aprašymas
1. Linksmosios pertraukėlės Kasdien mokiniai dalyvavo aktyviojoje  pertraukėlėje.  Pirmadieniais ir ketvirtadieniais sportavo, atliko mankštos pratimus, antradieniais ir penktadieniais  – žaidė judriuosius žaidimus, trečiadienį skyrė  aerobikai. Kartu su mokytoja J. Bružiene sukūrė aerobikos šokį „Vaikystės ritmu“, kurį šoko šventėje „Šok ir būk stiprus“. Užėmė 3 vietą.
2. Išvykos pas odontologą ir burnos higienos specialistus „Dantukų miestelis“ Kūrė dovaną odontologei -  paveikslą „Sveiki dantukai – plati šypsena“. Paruošė eilėraščio „Kaip valyti dantukus ?“ inscenizaciją. Gydytoja odontologė G.Jonušienė maloniai priėmė mokinius savo kabinete, paaiškino, kaip taisyklingai valyti dantukus, supažindino su kabinete atliekamomis procedūromis, atsakė į klausimus. Mokiniai gavo dovanų – dantų šepetėlį ir pastos.
3. Kūrybinės dirbtuvėlės „Sveikų dantukų miestelis“ Mokiniai žiūrėjo animacinį filmą „Bakteriukas ir ėduoniukas“. Dalyvavo viktorinoje, susistemino turimas žinias apie dantukų priežiūrą. „Kūrybinėse dirbtuvėlėse“ kiekviena klasė kūrė plakatus. Mokykloje praktiką atliekantys studentai taip pat įsitraukė į projekto veiklą – sukūrė plakatą ir dainą.
4. Popietė „Gydykimės be vaistų“ Mokiniai į popietę pasikvietė seneles. Popietę pradėjo antrokai daina „Angina“. Po jos mokiniai kartu su močiutėmis ir mokytojomis, aptarė vaistažoles ir jų naudą, minė apie jas mįsles, sprendė kryžiažodį. Ragaudami arbatas popietės dalyviai bandė atspėti, iš kokių vaistažolių jos pagamintos.
5. Pratybos „Pirmoji pagalba“ Pratybas vedė  sveikatos priežiūros specialistė R. Lukošienė. Mokiniai mokėsi, kaip suteikti elementariausią pirmąją pagalbą susižeidus, gavus šilumos ar saulės smūgį, akcentuojant tai, kad svarbu neslėpti nelaimės, o kuo greičiau informuoti suaugusius. Renginio metu mokiniai žiūrėjo trumpą filmuką apie pirmąją pagalbą „Auksinė minutė“.
6. Baigiamasis projekto renginys „Vaisių ir daržovių fiesta. „ Spektaklis „Daržovėms ir vitaminams valio!“. Šventės metu apibendrinti projekto metu vykę renginiai, įtvirtintos įgytos žinios. 2 klasės mokiniai vaidino spektaklį „Daržovėms ir vitaminams valio!“ Po spektaklio visų laukė „Daržovių ir vaisių fiesta“. Visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais ir kamuoliais, kad ir kitais metais aktyviai leistų pertraukas ir stiprintų savo sveikatą.

 

Dėkoju priešmokyklinio ugdymo grupės vyr. mokytojai Redai Vėlavičienei, pradinių klasių vyr. mokytojoms Juzefai Venckienei, Rasai Prušinskienei ir Almai Šepikienei už aktyvų dalyvavimą ir visokeriopą pagalbą vykdant projektą.

 

Projekto koordinatorė     2-os klasės mokytoja metodininkė Jolanta Bružienė

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
01/22 
start stop bwd fwd

 
Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.