„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Bendradarbiavimas

Futbolo žaidynės „GOLAS“

GOL 80Gegužės mėnesį Telšių miesto senajame stadione vyko Telšių rajono mokinių (2001 metų gimimo ir jaunesnių) ir (1998 metų gimimo ir jaunesnių) futbolo žaidynės „Golas“. Mūsų mokyklos jaunesniųjų komanda grupėje užėmė antrąją vietą ir į finalinį etapą nepateko. Jie nugalėjo Tryškių „Lazdynų Pelėdos“ vidurinės mokyklos komandą 1-0 ir pralaimėjo Luokės vidurinės mokyklos komandai rezultatu 2-0.

Vyresniųjų komanda grupėje nugalėjo „Germanto“ pagrindinės mokyklos komandą 1-0, „Džiugo“ gimnaziją 2-0, Kaunatavos pagrindinės mokyklos komandą 4-0 ir „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komandą rezultatu 5-0. Grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalinį etapą. Finaliniame etape pirmosiose rungtynėse susitiko su Pavandenės pagrindinės mokyklos komanda, kurią įveikė rezultatu 4-0. Dėl pirmos vietos žaidė su Varnių M. Valančiaus gimnazijos komanda ir jai pralaimėjo 1-0. Mūsų mokyklos vyresniųjų futbolo komanda iškovojo antrąją vietą.