Jūsų IP: 35.168.113.41
Laikas: 2024-03-19 03:46:31

Knygų Kalėdos

Knygu Grybauskaite Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos" ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!", - kviečia Prezidentė.

Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info

Naujų knygų savo krašto mokyklai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų" lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga", „Pegasas" ir „Knygų namai" lapkričio 19 - sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Jei norite tiesiogiai padovanoti knygų mokykloms, susisiekite:

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!