Company Logo

Renginių kalendorius

Birželis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

2 procentų parama

Ugdymas karjerai

Mokyklos muziejus

Lankytojai

295834
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šis mėnuo
Praėjęs mėnuo
Iš viso
80
73
153
295057
153
2576
295834
Jūsų IP: 34.204.176.125
Laikas: 2020-06-02 22:59:08
Visitors Counter

Elektroninis dienynas

LIONS QUEST

Sveikatiada

Vaikų linija

Tėvų linija

Vyturys

„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

Mokyklų aprūpinimas

Buvę klubo nariai grįžta...

Svarbiausia- siekti užasibrėžto tikslo!

   Sausio mėnesio pabaigoje buvę mokinių klubo  „Ateities vaikai“ nariai, dabar jau studentai, trumpam vėl grįžo į mokyklą, kad pabendrautų su savo jaunaisiais draugais. Nors šie susitikimai tampa gražia tradicija, tačiau susitikimo jaudulį išgyveno ne tik penktokai ir šeštokai, kurie garsiai pristatė klubo senbuvius, dabartinius Lietuvos universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų studentus, bet ir svečiai. Tačiau renginio vedančiosios dvyliktokė Ingrida,  aštuntokė Viktorija ir klubo prezidentė Gintarė nuo pat susitikimo pradžios kūrė draugišką atmosferą, visus įtraukė į viktorinų ir žaidimų sūkurį. Jaunesniesiems klubo nariams buvo įdomu, kaip dabartiniai studentai vertina mokykloje praleistus metus, kokia jų šiandiena. Studentai ragino jaunesniuosius draugus rimtai mokytis, kuo aktyviau dalyvauti popamokinėje veikloje, nebijoti sunkumų  ir siekti užsibrėžto tikslo. Bendraamžių mintys labai svarbios, nes  jos paprastai labiau įtikina, negu vyresniųjų suaugusiųjų pamokymai.

   Šią popietę „Ateities vaikų“ klubas taip pat minėjo savo 3-iąjį gimtadienį. Šia proga mokyklos administracija padovanojo klubo nariams didžiulį tortą. Prie arbatos puodelio visi popietės dalyviai taip pat skanavo pirmo kurso studenčių iškeptą pyragą.  O XLVI laidos abiturientai gimtadienio proga įteikė knygą „Kur gimsta viltis“ ir albumą, apie kurį klubo nariai jau seniai svajojo. Šis albumas bus klubo svečių knyga, kurioje pirmieji pasirašė klubo senbuviai, dabartiniai studentai.
   Dėkojame visiems, kurie šią gražią popietę grįžo į savo mokyklą. Praeitis  mus jungia,  dabartis  mus tikrina,  o ateitis dovanoja viltį!

Klubo vadovė
mokytoja N. Vyžintienė

 
 
 
 
 
 Visos teisės saugomos © Kopijuoti informaciją draudžiama. Tikrinta XHTML and CSS.