820057
Jūsų IP: 18.221.41.214
Laikas: 2024-04-19 16:06:27

Tavo žvilgsnis

2010 m. pradžioje dvylika mūsų mokyklos moksleivių dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo skelbtame vertimų ir iliustracijų projekte "Tavo žvilgsnis". Šio projekto šūkis "Išmokime bent vieną tarptautinės vartosenos ir kaimyninių tautų kalbą!" Tokia yra UNESCO paskelbta perspektyva, sukviečianti visų respublikos miestų bei rajonų moksleivius dalyvauti vertimų konkurse. Moksleiviai ir studentai verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų.

Mūsų mokykloje 9 mokiniai vertė tekstus iš vokiečių kalbos ir 8 mokiniai iš anglų kalbos į lietuvių kalbą. Tik šį rugsėjo mėnesį buvo paskelbti  konkurso rezultatai: šalia kitų moksleivių iš visos respublikos ir iš užsienio vertėjais nugalėtojais paskelbti ir mūsų mokyklos konkurso dalyviai.

Šie mokiniai vertė tekstus iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą (mok. metodininkė N. Vyžintienė):

Marija Apulskytė       12b kl.

Donatas Kriščiūnas    12b kl.

Rovena Rimkevičiūtė 12b kl.

Ovidijus Striaukas      11 kl.

Šie mokiniai vertė tekstus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą (vyr. mokytoja G. Martinaitienė):

Rokas Kikilas  7 kl.

Karolina Piktužytė  6a kl.

Viktorija Šimkutė   7 kl.

Sveikiname šiuos mokinius ir jų mokytojus su puikiais darbo rezultatais!

Tačiau ypatingai džiaugiamės ir sveikiname Roveną Rimkevičiūtę, 12b klasės mokinę, kurios vertimas buvo įvertintas ypač gerai ir kuris bus išspausdintas šio projekto geriausių darbų albume.

Baigiamojoje šventėje, kuri vyks Vilniuje SIEMENS ARENOJE dalyvaus mokytojai ir moksleiviai iš beveik 600 Lietuvos mokyklų.

Nugalėtojams skiriami diplomai ir albumai, mokytojams - projekto vykdytojo pažymėjimai, projekto dalyviams - padėkos, vyko koncertas.