820851
Laikas: 2024-04-25 13:46:14

Mokslo festivalis Kaune

Grįžus iš septintojo Mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis žemė“ užsiėmimų Kaune

2010 m. rugsėjo 15 dieną septyniolikos  moksleivių klubo ,,Ateities vaikai‘‘  grupė su vokiečių kalbos mokytoja N. Vyžintiene ir fizikos mokytoju R. Tamaševičiumi vyko į Kauną. Kauno technologijos universiteto socialinių mokslų fakultete pagal Mokslo festivalio programą vyko paskaitos. 10 – 12 klasių moksleiviai turėjo progą pagilinti žinias ir surasti atsakymus į nūdienos aktualius klausimus šiose paskaitose: „Projektų valdymas - šiuolaikinis tikslų įgyvendinimo būdas" , kurią skaitė dr. Alfredas Chmieliauskas  ir ,,Pelningos mokslo idėjos: darniosios inovacijos“, paskaitos autorius dr.Visvaldas Varžinskas  (Aplinkos inžinerijos institutas). Mokiniai turėjo puikią progą ne tik susipažinti su inovacijomis ir darbo metodais įvairiose srityse, bet gavo taip pat daugybę konkrečių pavyzdžių, kokią naudą duoda konkrečios  inovacijos, įdiegtos  Lietuvos  ir pasaulio įmonėse. Pagrindinis paskaitų tikslas buvo suvokti, jog šiuolaikinis žmogus turi puoselėti savo veiklumą  ir ugdyti kūrybiškumą, nes  iš pažiūros ir kvaila mintis gali padaryti perversmą gamyboje  ir atnešti įmonei didžiulį pelną. Šitokie ir panašūs projektai skatina jaunimą susimąstyti apie tai, kas svarbiausia šių dienų darbo rinkoje, taip pat padeda apsispręsti žengiant tolimesnius žingsnius ateities karjeroje.

Donatas Kriščiūnas

12b kl. mokinys