819142
Jūsų IP: 54.163.221.133
Laikas: 2024-03-29 00:10:11

Klubas „Ateities vaikai“ lankėsi „Vilties“ centre

DSCF2908Jau ne pirmus metus gyvuoja graži tradicija prieš didžiąsias žiemos šventes aplankyti savo draugus. Gruodžio 13 dieną, penktadienį, klubo „Ateities vaikai“ nariai vyko į Telšių neįgaliųjų centrą „Viltis“ . Susikrovėme daiktus, pasiėmėme dovanas ir išvažiavome kupini gerų emocijų.

Vos tik atvykę sutikome klubo vadovę, vokiečių kalbos vyr. mokytoją I. Kuprijanovienę, kuri mus nuvedė link pasirodymų salės. Centro vaikams buvome parengę ne vieną staigmeną. Dar spėjome pasirepetuoti ir prasidėjo mūsų pasirodymas- spektaklis.

Po parodyto spektaklio „Vėjo botagėlis“ vaikams įteikėme pačių pagamintą eglutę, ant kurios jie turėjo susikabinti žaisliukus. Ant kiekvieno žaisliuko buvo parašytas skirtingas palinkėjimas. Taip pat nepamiršome įteikti ir visos mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų pastangomis surinktų saldainių. Visi vaikučiai mums nuoširdžiai padėkojo ir atsisveikino. Parvažiavę mokyklon, dalinomės įspūdžiais su draugais bei mokytojais. Geros nuotaikos nepristigome!

Kelionė į „Vilties“ centrą jau tapo Nevarėnų mokyklos tradicija. Kiekvienais metais ten vykstame su vis skirtingomis dovanomis ir pasirodymais. Tikimės, jog ši tradicija tęsis dar daug metų.

9b klasės mokinė Urtė Kilpytė